Таксі в Києві – служба «Економ таксі» ☎ 7000

!!!Увага!!! Працює короткий номер
70007000
З мобільного безкоштовно! Ми Вам передзвонимо

Вас здивує поєднання – «Ощадлива ціна і приємне обслуговування». Наші тарифи поліпшать Ваш настрій!

Ми працюємо цілодобово, щоб у будь-який час дня і ночі Ви могли викликати таксі. В аеропорт і на вокзал, на ділову зустріч або на дачу – коли у Вас мало часу, наше таксі завжди знаходиться поруч.

Наші оператори оперативно приймуть Ваше замовлення, і таксі протягом 15 хвилин буде доставлено за адресою.

СЛУЖБА «ЕКОНОМ ТАКСІ» НАДАЄ РЯД ПОСЛУГ:

Погодинна оренда авто з водієм

перевезення тварин

кур’єрські доставки

трансфер

міжміські поїздки

Вантажоперевезення

обслуговування весіль

Драйвер (Автопілот)

Для додаткової інформації дивіться розділ “Послуги”

Тарифи таксі в Києві від «Економ Таксі» значно нижчі, ніж у інших компаній. Викликайте таксі в аеропорт або на вокзал для Ваших гостей – «Економ Таксі» завжди готове допомогти. За вказаною адресою їх доставлять на таксі в будь-яку точку міста. Навіть якщо рейс затримається або поїзд запізниться, водії служби таксі дочекаються своїх пасажирів. Часто перевезення домашнього вихованця завдає багато клопоту. Виклик авто від «Економ Таксі» дозволить Вам взяти з собою в поїздку Вашу собаку, кішку, канарку або улюбленого хом’ячка. «Економ Таксі» допоможе терміново доставити Ваші документи в будь-яку точку міста і області без Вашої участі. Ви можете довірити нам найважливіші документи – вони будуть доставлені за адресою і в строк.

КОМФОРТ І ОПЕРАТИВНІСТЬ НАШОЇ СЛУЖБИ ТАКСІ

Наша компанія надає послуги з надання таксі на найвищому рівні. Всі автомобілі в нашому автопарку завжди в технічно справному стані. Ми гарантуємо не тільки своєчасність прибуття автомобіля, але і надійність перевезення. Служба таксі повинна бути орієнтована на забезпечення комфорту і безпеки під час перевезення пасажирів. «Економ Таксі» з честю виконує всі ці умови.

Послуги «Економ Таксі» цінуються пасажирами і використовуються давно і успішно. Високий рівень обслуговування і професіоналізм водіїв можуть широко застосовуватися при організації ділових поїздок.

Послуги

Крім основного напрямку діяльності – перевезення пасажирів, «Економ Таксі» надає комплекс додаткових послуг.

  1. Послуга «Тверезий водій». Ця послуга просто необхідна тим, хто з ряду причин не може сам керувати автомобілем. Ми завжди прийдемо на допомогу.
  2. Послуга путівника. Якщо Ви не знаєте маршруту при знаходженні в незнайомому місті, ми станемо Вашим путівником.
  3. Послуга зустрічі в аеропорту. Ми з готовністю зустрінемо Вас або Ваших близьких в аеропорту, на вокзалі.
  4. Послуга з оренди автомобіля з водієм.
  5. Послуги із забезпечення кур’єрської доставки.

Компанія «Економ Таксі» цінується своїми Клієнтами за ту гарантію якості послуг, що надаються, за безпеку і надійність. Крім того, ціни на таксі в Києві від «Економ Таксі» значно нижче, ніж у інших компаній.

 

Наша мета – стати лідером у наданні транспортного сервісу населенню, організаціям і підприємствам.