1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (49 оценки, средняя : 2,84)
Loading...

ГоловнаОнлайн замовлення таксі в Дніпрі

Замовити таксі онлайн у Дніпрі

Для того, щоб оформити онлайн замовлення в місті Дніпро:

а) Необхідно заповнити поля форми онлайн замовлення.

б)
Поля відмічені зірочкою «*» є обов’язковими для заповнення!!!

в)
За допомогою кнопки «ВАРТІСТЬ» можна обрахувати тариф.

г)
За допомогою кнопки «ЗАМОВИТИ» обробляється замовлення і відправляється заявка!!!

д)
Якщо Вам необхідно кілька машин, потрібно оновити сторінку і сформувати наступне замовлення.

е)
В онлайн замовленні реалізована можливість оформити машину «Мікроавтобус»,але програмний комплекс обраховує замовлення по тарифу «Базовий», точну вартість проїзду за тарифом «Мікроавтобус» повідомить диспетчер, передзвонивши на номер телефону, який Ви вкажете при оформленні замовлення.

 Контакти таксі Економ Таксі

Не у всіх є можливість здійснювати поїздки на своєму власному автомобілі. Причини можуть бути різними, а рішення одне – виклик таксі. Замовити таксі в Дніпрі «Економ-Таксі» тепер дуже просто. Ви можете зателефонувати по телефону, а можна поступити ще більш сучасно – заповнити он-лайн заявку. Заповнення он-лайн заявки не забере у Вас багато часу. Всього кілька хвилин, і Ваша заявка надійде в обробку до наших операторів.

ОНЛАЙН ЗАЯВА

Для того щоб заповнити он-лайн заявку, немає необхідності вносити туди докладні дані. Досить просто залишити свою контактну інформацію, Ваші індивідуальні побажання до автомобіля, пункт призначення і місце, куди необхідно під’їхати машині. Після цього оператори приступають до визначення марки автомобіля, яка оптимальним чином підійде для тієї мети, яка є визначальною для Вашої поїздки.

Додатковим сервісом на нашому сайті є прорахунок попередньої вартості замовлення. Для цього натисніть кнопку з написом «Вартість».

Якщо Вам необхідно замовити машину, просто заповніть он-лайн замовлення таксі в Дніпрі «Економ-Таксі».

НАШІ АВТОМОБІЛІ

Запорукою успішної та приємної поїздки стане гарантія якісно наданої послуги.Наші водії володіють безцінним досвідом і необхідною кваліфікацією, щоб зробити поїздку безпечною. Крім того, всі наші автомобілі знаходяться завжди в технічно справному стані.

Щоденне прибирання в салоні і уважне ставлення до кожного Клієнта стануть запорукою того, що поїздка принесе задоволення.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Крім основного напрямку нашої діяльності, ми надаємо досить великий перелік додаткових послуг. Перш за все, це обумовлено тим, що ми хочемо піклуватися про кожного Клієнта, ми раді надати допомогу в будь-якій ситуації.

1. Послуга «Тверезий водій»

2. Надійне вантажоперевезення.

3. Послуга путівника. Ця послуга допомагає тим, хто ще не дуже добре знає маршрути міста, не може орієнтуватися з легкістю в напрямках.

4. Попереднє замовлення. Ця послуга поширюється на замовлення таксі за кілька годин до виїзду або за кілька днів до нього.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша поїздка не зірвалася, щоб вона була максимально безпечною і приємною, Ви можете замовити таксі он-лайн в Дніпрі. Залишайте відгуки про поїздки з «Економ-Таксі», щоб ми мали можливість оцінити якість наших послуг.