1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (95 оценки, средняя : 3,41)
Loading...

ГоловнаОнлайн замовлення таксі в Києві

Замовити таксі онлайн в Києві

Для того, щоб оформити онлайн замовлення в місті Київ:

а) ) Необхідно заповнити поля форми онлайн замовлення.
б) Поля відмічені зірочкою «*» є обов’язковими для заповнення!!!
в) За допомогою кнопки «ВАРТІСТЬ» можна обрахувати тариф.
г) За допомогою кнопки «ЗАМОВИТИ» обробляється замовлення і відправляється заявка!!!
д) Якщо Вам необхідно кілька машин, потрібно оновити сторінку і сформувати наступне замовлення.

е)
В онлайн замовленні реалізована можливість оформити машину «Мікроавтобус»,але програмний комплекс обраховує замовлення по тарифу «Базовий», точну вартість проїзду за тарифом «Мікроавтобус» повідомить диспетчер, передзвонивши на номер телефону, який Ви вкажете при оформленні замовлення.

Контакти таксі Економ Таксі.

Незважаючи на те, що зараз на вулицях кожного міста можна зустріти просто незліченну кількість автомобілів, таксі є невід’ємною частиною міського життя. Замовлення таксі в Києві можна зробити дуже просто. Зробити це можна за телефоном, а можна залишити заявку на сайті. Наша компанія «Економ-Таксі» користується заслуженою популярністю, так як ми гарантуємо якість і надійність пересування. Ми надаємо повний спектр послуг з організації поїздок, вантажних перевезень. Замовити таксі в Києві тепер просто і зручно.

Наші послуги

Якщо говорити про повний спектр послуг «Економ-Таксі», то крім перевезення громадян, ми з радістю допоможемо Вам і в інших ситуаціях:

1. Доставка вантажів.

2. Послуга з доставки кореспонденції.

3. Попередня заявка, яку можна залишити за кілька днів. Це стане гарантією того, що в зазначений час біля Вашого під’їзду буде стояти автомобіль. Ви істотно заощадите час.

4. Путівник. Ми підкажемо напрямок, якщо Ви не знаєте, як знайти той, чи інший об’єкт або вулицю.

Замовлення таксі он-лайн здійснити дуже просто. У заявці на нашому сайті Ви вказуєте свої контактні дані, місце, куди необхідно під’їхати автомобілю, пункт призначення. Крім цього Ви можете вказати, які конкретно побажання до автомобіля ви пред’являєте.

ОПЕРАТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Після того, як заявка надходить в обробку, оператори починають оперативно працювати над вибором автомобіля, який стане ідеальним варіантом для тієї мети, яка є визначальною для Вашої поїздки. Крім того, марку автомобіля ви також можете вибрати самостійно, якщо у Вас є якісь переконання.

Онлайн замовлення таксі «Економ-Таксі» – це зручно, так як Ви можете зробити замовлення як за кілька годин, так і за кілька днів. Таке попереднє замовлення стане гарантією того, що Ви не забудете викликати таксі в певний час, а автомобіль буде чекати Вас там, де потрібно. Після того, як Ваша заявка буде оброблена, автомобіль всього через кілька хвилин буде стояти біля Вашого під’їзду.

Всі поїздки та перевезення, які здійснює наша компанія, відрізняються надійністю і безпекою. Наші водії стежать за технічним станом автомобілів, їх чистотою, щоб кожна поїздка приносила лише задоволення.

Ви можете замовити таксі он-лайн в Києві, не втрачаючи свого часу, і тоді Ваша поїздка буде надійною та безпечною.