1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 оценки, средняя : 3,31)
Loading...

ГоловнаОнлайн замовлення таксі у Львові

Замовити таксі онлайн у Львові

Для того, щоб оформити онлайн замовлення в місті Львів:

а) Необхідно заповнити поля форми онлайн замовлення.

б)
Поля відмічені зірочкою «*» є обов’язковими для заповнення!!!

в)
За допомогою кнопки «Розрахувати» можна обрахувати тариф.

г)
За допомогою кнопки «Розмістити» обробляється замовлення і відправляється заявка!!!

д)
Якщо Вам необхідно кілька машин, потрібно оновити сторінку і сформувати наступне замовлення.

Контакти таксі Економ Таксі.

Таксі сьогодні, це не просто спосіб пересування, а й суттєва економія часу і сил. Адже досить просто замовити таксі, і через невеликий проміжок часу на зручному, технічно справному автомобілі професійний водій доставить Вас до пункту призначення. Компанія «Економ Таксі» давно і успішно здійснює свою діяльність з надання автомобілів таксі до послуг своїх Клієнтів. У таксопарку компанії ми маємо велику кількість автомобілів, які завжди готові до виїзду, вони технічно справні.

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

Замовлення таксі може здійснюватися різними способами. Наша компанія йде в ногу з часом. Тепер замовити таксі стало набагато простіше, адже будь-який електронний пристрій допоможе зробити замовлення он-лайн. Он-лайн замовлення таксі у Львові можливий при наявності будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет.

1. Перш за все, необхідно увійти в інтернет.

2. Наступним кроком стане сторінка нашої компанії. На сторінці необхідно вибрати вкладку під назвою «Виклик таксі».

3. Заповнення спеціальної форми не потребує багато часу.

4. Заповнена форма повинна містити інформацію, яка необхідна для швидкого приїзду автомобіля: адреса, номер будинку, уточнення по маршруту, контактні дані замовника.

5. За допомогою спеціальної кнопки під назвою «Вартість», можна розрахувати суму замовлення таксі з урахуванням маршруту.

Замовити таксі у Львові за допомогою он-лайн заявки – не тільки зручно, це має ряд переваг, які вигідно відрізняють його від інших способів замовлення таксі. Перш за все, це економія часу. Це можливість замовлення таксі не тільки за кілька днів, але і за кілька годин до певного часу. Така можливість – шанс упорядкувати ритм свого життя, зробити так, що такі явища, як запізнення або поспіх підуть з Вашого життя.

НАШІ ПОСЛУГИ

Замовити таксі он-лайн у Львові за допомогою нашого сайту – зручно. Крім того, заявка буде оброблена максимально швидко. Транспортний засіб буде відправлено за місцем замовлення оперативно.

Варто відзначити, що всі наші водії знавці своєї справи і мають необхідний досвід, щоб доставку здійснити оперативно, безпечно і надійно. Вони чітко стежать за станом автомобіля, чистотою салону, щоб перевезення здійснювалося в комфорті. Ввічливість і старанність водіїв стане гарантією того, що поїздка зможе доставити тільки задоволення.

При бажанні можна замовити кілька автомобілів, для чого потрібно заповнити дві окремі форми он-лайн.

Таксі «Економ-Таксі» — поїздка з задоволенням!