1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 оценки, средняя : 3,68)
Loading...

ГоловнаОнлайн замовлення таксі в Запоріжжі

Замовити таксі онлайн у Львові

Для того, щоб оформити онлайн замовлення в місті Запоріжжя:

а) Необхідно заповнити поля форми онлайн замовлення.

б)
Поля відмічені зірочкою «*» є обов’язковими для заповнення!!!

в)
За допомогою кнопки «ВАРТІСТЬ» можна обрахувати тариф.

г)
За допомогою кнопки «ЗАМОВИТИ» обробляється замовлення і відправляється заявка!!!

д)
Якщо Вам необхідно кілька машин, потрібно оновити сторінку і сформувати наступне замовлення.

е)
В онлайн замовленні реалізована можливість оформити машину «Мікроавтобус»,але програмний комплекс обраховує замовлення по тарифу «Базовий», точну вартість проїзду за тарифом «Мікроавтобус» повідомить диспетчер, передзвонивши на номер телефону, який Ви вкажете при оформленні замовлення.

Контакти таксі Економ Таксі

Таксі «Економ Таксі» в Запоріжжі користується популярністю, так як послуги з організації перевезень здійснюються з максимумом комфорту і безпеки. Таксі залишається засобом пересування, який є необхідним при відсутності можливості самостійно вести автомобіль. Замовити таксі в Запоріжжі в «Економ Таксі» » можна дуже просто. Першим способом стане простий дзвінок по телефону. А можна зробити онлайн замовлення. Причому ми надаємо можливість попереднього замовлення автомобіля. Термін попереднього замовлення може становити від декількох годин до декількох днів. Попереднє замовлення за кілька днів може істотно допомогти Вам заощадити час, так як Ви вже не будете турбуватися про те, чи не забудете Ви вчасно замовити таксі онлайн в Запоріжжі.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Замовити таксі онлайн в Запоріжжі не тільки просто, але й зручно. Ви можете самостійно вибрати марку автомобіля, який Вам краще. Автомобіль може підібрати Вам і наш оператор після того, як надійде в обробку Ваша заявка. Наші оператори врахують ваші побажання до автомобіля, віддаленість маршруту і мету поїздки.

У нашому автопарку стоять тільки технічно справні автомобілі, готові виїхати за викликом протягом декількох хвилин. Наші досвідчені водії чітко за цим стежать. Крім того, вони щодня прибирають в салоні, щоб Ваша поїздка була максимально комфортною.

Уважні водії ніколи не спізнюються – вони розуміють, наскільки важливо не спізнюватися, приїжджати вчасно.

Наші послуги

Онлайн замовлення таксі в Запоріжжі – один з напрямків нашої діяльності. «Економ Таксі» надає велику кількість додаткових послуг, які допоможуть Вам у різних ситуаціях.

1. Послуга автопілота.

2. Вантажоперевезення. Вони здійснюються максимально надійно. Вантажі доставляються в цілості.
3. Попереднє замовлення таксі.

4. Послуга путівника стане в нагоді тим, хто поки не дуже добре орієнтується в маршрутах.

5. Доставка кореспонденції і документів.

6. Оренда автомобіля з водієм.

Всі послуги надаються тільки на високому рівні, з урахуванням Ваших побажань. Крім того, тарифи на наші послуги прийнятні і доступні. Ви нікуди не будете спізнюватися, тому що «Економ Таксі» зробить все, щоб поїздка здійснювалася оперативно і максимально безпечно. Скористайтеся нашими послугами від «Економ Таксі», щоб в будь-яку погоду Ваші поїздки здійснювалися з бездоганним сервісом і високою надійністю.