1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (59 оценки, средняя : 3,46)
Loading...

ГоловнаТаксі у Дніпрі

Таксі у Дніпрі ☎ (056) 767-55-55

7000

З мобільного безкоштовно! Ми Вам передзвонимо

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ТАКСІ У ДНІПРІ

Аеропорт «Дніпро»
до району ≈вартість
Амур-Нижньодніпровський від 75 до 110 грн
Бабушкінський від 40 до 75 грн
Жовтневий від 40 до 70 грн
Індустріальний від 65 до 95 грн
Кіровський від 50 до 75 грн
Красногвардійський від 50 до 75 грн
Ленінський від 65 до 90 грн
Самарський від 55 до 100 грн

Основним напрямком послуги нашої компанії «Економ Таксі» є організація поїздок. Ми гарантуємо своєчасність доставки до місця призначення, надійність і безпеку пересування. Наші водії мають багатий досвід пересування по місту. Вони можуть швидко зорієнтуватися, який напрямок буде найменш завантажено, щоб дістатися до місця призначення найкоротшим шляхом.

НАШІ АВТОМОБІЛІ

У нашому автопарку стоять різні автомобілі. Після того, як Ви залишаєте заявку онлайн на нашому сайті, наші оператори відразу приступають до її обробки. Вони починають працювати з підбором марки автомобіля, щоб поїздка була максимально комфортною. Таксі в Дніпрі «Економ таксі» цінується жителями і гостями міста за надійність і оперативність. Ви можете бути впевнені в тому, що зможете дістатися до місця призначення вчасно і без запізнень. Наші автомобілі завжди справні, тому без зволікання виїдуть і відвезуть вас туди, куди необхідно.

Крім основного напрямку діяльності нашої компанії – пасажирських перевезень, ми надаємо послуги з перевезення вантажів. Ми забезпечуємо збереження вантажу на протязі всього маршруту пересування.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Найсильніші сторони нашої служби, це те, що автомобілі нашої компанії перевезуть пасажирів або необхідний вантаж в будь-яке необхідну місце, у найзручніший для Вас час доби і в найкоротші терміни.

Після отримання вашої заявки на автомобіль, оператори починають її обробляти. Наші таксі в Дніпрі гарантують точний час подачі автомобіля. Всього кілька хвилин, і автомобіль буде у Вашого під’їзду. Замовити автомобіль можна за кілька годин, а можна і за кілька днів. Якщо Ви замовляєте автомобіль за кілька днів, Ви можете бути впевнені в тому, що поїздка не зірветься, що автомобіль буде стояти і чекати Вас в чітко обумовлений час. Ми завжди знайдемо машину, і Ви не почуєте про відмову в обслуговуванні. Наші ціни здивують Вас так само, як і наявність якісних автомобілів представницького класу.

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Таксі Дніпра пропонує пасажирські перевезення: таксі в аеропорт, вокзал, по місту, міжміські поїздки, оренда таксі для весіль, вантажоперевезення, кур’єрські доставки. Ви зможете довірити нам навіть свої важливі речі і документи. Також існують додаткові послуги – наприклад, перегін Вашої машини в вказане місце. Водії нашого «Економ Таксі» підбираються дуже ретельно. У нас працюють тільки професіонали! Служба таксі в Дніпрі робить все, щоб кожна поїздка приносила задоволення і була безпечною.

Ми працюємо для Вас: робимо все для швидкої, безпечної поїздки і Вашого комфорту! А також, викликавши таксі у нас, Ви заощадите свій бюджет.

 

Замовити таксі online в Дніпрі

Контакти таксі Економ Таксі