1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (50 оценки, средняя : 2,92)
Loading...

ГоловнаТаксі в Одесі

 

Таксі в Одесі ☎ (048) 779-55-55

 

!!!Увага!!! Працює короткий номер:

7000

З мобільного безкоштовно! Ми Вам передзвонимо

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ТАКСІ В ОДЕСІ

Аеропорт «Одеса»
до району  ≈вартість
Центр від 39 до 47 грн
Таїрове від 37 до 47 грн
Черемушки від 29 до 35 грн
Ж/Д від 37 до 47 грн
Автовокзал від 37 до 44 грн
Лузанівка від 56 до 69 грн
Сел. Котовського від 69 до 75 грн
Фонтан від 35 до 42 грн
Совіньон від 64 до 69 грн
Чорноморка від 61 до 68 грн
По інших районах уточнюйте у диспетчера

Якщо Вам терміново потрібно потрапити в іншу сторону міста Одеси, то Ви зайшли за адресою. Наші оператори і водії визначать найкоротший шлях, по якому Ви дуже швидко опинитеся в потрібному Вам місці. Як тільки ви подаєте заявку на виклик таксі, наші оператори починають її обробляти. Важливим моментом стане вибір автомобіля. Вибір автомобіля залежить від того, яку мету має поїздка. Чи буде це поїздка за місто або в аеропорт, з нього, – це стане визначальним фактором при виборі марки авто. Таксі в Одесі «Економ таксі» цінується жителями і гостями міста тому, що це максимум комфорту і безпеки.

ЗАПОРУКА КОМФОРТУ

Запорукою комфорту і безпеки при поїздках на таксі «Економ Таксі» стане відповідальне ставлення до вимог безпеки під час перевезення громадян. Крім того, наші водії мають всі необхідні навички і володіють багатим досвідом роботи, щоб зробити вашу поїздку максимально комфортною і надійною. Наші водії мають великий стаж водіння, тому знають кожну вулицю Одеси.

Наше таксі в Одесі пропонує Вам приємну, комфортну поїздку за найвигіднішими цінами. Ми дбаємо про наших Клієнтів, тому пропонуємо Вам найвигідніші тарифи. «Економ Таксі» є одним з найдешевших таксі в Одесі, адже прийнятні ціни – ще один спосіб проявити турботу про своїх Клієнтів. Ось чому багато наших Клієнти згодом стають постійними. Таксі Одеси недорого і якісно обслужить кожного Клієнта.

Ви можете викликати таксі «Економ Таксі» в будь-який час, щоб замовити будь-який вид послуг: виклик автомобіля, оренда автомобіля для обслуговування урочистостей та екскурсій, вантажоперевезення, кур’єрська доставка.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Наші переваги до того ж полягають у тому, що після замовлення машина буде чекати Вас через 5-10 хвилин. Також Вам не варто хвилюватися про надійність автомобільного засобу, весь транспорт регулярно проходить техогляд. У нашому автопарку стоять автомобілі, готові виїхати за викликом в будь-яку хвилину. Водії роблять все, щоб поїздка доставляла тільки задоволення. Вони щодня проводять прибирання салону, стежать за технічним станом автомобілів. Таксі Одеси «Економ таксі» користується повагою серед жителів міста, так як це не тільки забезпечення оперативності поїздки, але і її комфорту і безпеки. Багато Клієнти з задоволенням користуються послугами компанії «Економ Таксі». Адже потрібно просто залишити заявку на сайті компанії, щоб наші оператори відразу приступили до її обробки. Всього через кілька хвилин машина буде стояти біля дверей вашого будинку. Замовити автомобіль можна і за кілька днів, щоб не турбуватися про те, що Ви можете забути вчасно замовити автомобіль.

Залишайте свої відгуки про «Економ Таксі» і допоможіть зробити вибір іншим!

 

Замовити таксі online в Одесі

Контакти таксі Економ Таксі