1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 оценки, средняя : 3,71)
Loading...

Главная Таксі в аеропорт

Таксі в аеропорт

Тарифи на послуги трансферу до аеропорту Києва

Аеропорт «Бориспіль»
до району  ≈вартість
Голосіївськи від 200 до 220 грн
Дарницький від 155 до 175 грн
Деснянський від 190 до 210 грн
Дніпровський від 180 до 190 грн
Оболонський від 215 до 235 грн
Печерський від 185 до 195 грн
Подільський від 200 до 220 грн
Святошинський від 225 до 265 грн
Солом’янський від 195 до 215 грн
Шевченківський від 200 до 225 грн

Аеропорт «Київ» (Жуляни)
до района  ≈стоимость
Голосіївський від 60 до 65 грн
Дарницький від 85 до 95 грн
Деснянський від 95 до 110 грн
Дніпровський від 95 до 100 грн
Оболонський від 65 до 85 грн
Печерський від 50 до 60 грн
Подільський від 55 до 60 грн
Святошинський від 45 до 80 грн
Солом’янський від 40 до 50 грн
Шевченківський від 45 до 60 грн

Дізнатися тариф до аеропорту в Одесі

Дізнатися тариф до аеропорту в Запоріжжі

Дізнатися тариф до аеропорту в Дніпропетровську

Сучасна людина, а тим більше той, який проживає в мегаполісі, весь час перебуває в русі і, як наслідок, в поспіху. Кияни завжди кудись поспішають! На роботу, на важливу зустріч, тренажерний зал, кінотеатр або театр, — столичний ритм диктує нам свої правила, яких ми так хочемо жотримуватись. Іноді кожному з нас конче потрібно прибути в ту чи іншу точку міста вчасно, однак, дивлячись на годинник ми розуміємо, що це просто неможливо… Тут-то і приходить на виручку надійне і максимально оперативне «Економ Таксі»! Звертаючись до нас, вам не потрібно втрачати час і нерви, коли водій помітно запізнюється. Ми спізнюватися просто не вміємо! Зателефонувавши нам, або залишивши заявку на сайті, ви можете не хвилюватися про те, що не приїдете вчасно. Незалежно від часу доби, наші диспетчери максимально швидко обробляють ваше замовлення, і по закінченню декількох хвилин ви вже сидите в комфортному автомобілі, який везе вас туди, куди вам потрібно. І якщо запізнитися на зустріч ще не так страшно, ви можете пояснити, а що таке запізнитися на реєстрацію в аеропорт або помахати вслід поїзду? Бувало з вами таке? Якщо так, то ви знаєте, який це жах і скільки перед вами відкривається проблем. З нами ви подібних ситуацій не переживете.

«Економ Таксі» довезе вас в Бориспіль або в Жуляни хвилина в хвилину, не змусивши вас хвилюватися. Крім того ми можемо зустріти з аеропорту вас або ваших гостей. Для зручності, наш таксист буде стояти біля виходу з терміналу з фірмовою табличкою, на якій буде вказано ім’я пасажира. Якщо рейс затримується, водій буде чекати вас стільки, скільки буде потрібно, щоб ви могли дістатися за потрібною вас адресою з максимальним комфортом!

Поїздка в Бориспіль або Жуляни на автомобілі від «Економ Таксі»— це запорука вашого своєчасного проходження реєстрації на рейс! Крім того, що ви доберетеся вчасно, є ще безліч переваг, які надає наша компанія. По-перше, «Економ Таксі» володіє величезним автопарком, кожен автомобіль в якому знаходиться у відмінному технічному стані. Безпеку нашого клієнта ми ставимо понад усе, тому кожен з наших водіїв вкрай уважно стежить за станом свого автомобіля. По-друге, «Эконом Такси» — це комфорт. Напевно ви не один раз потрапляли в такі таксі, де було важко дихати від того, що водій курить або курили попередні пасажири, половина дверей не відкривалася, а самі сидіння «блищали» від давно неприбраних забруднень. Деякі перевізники таким дуже часто грішать. Погодьтеся, після такої поїздки відчуття залишаються неприємні – відразу здається, що ваш одяг забруднився і пропах димом. У водіїв ж «Економ Таксі» є правило, — проводити прибирання салону щодня, а, якщо це потрібно, наприклад, після перевезення в салоні недбайливого пасажира або тварини, і частіше одного разу на добу. Окремої уваги заслуговує і багажник, де будуть зберігатися ваші валізи. Дуже часто після перевезення в багажнику на ваших валізах залишаються масляні плями, бруд, пил… адже всі ми знаємо, які недешеві зараз сумки та валізи, і в яку копієчку влетить нам хімчистка. Наші автомобілі в повному порядку, і салон і багажник знаходяться в ідеальній чистоті! Тому в аеропорт ви приїдете у відмінному настрої, у свіжому одязі і з чистим багажем!

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ ДО АЕРОПОРТУ У НАС

Надійність, комфорт, гарантія того, що ви прибудете в аеропорт вчасно, — «Економ Таксі» відноситься до своїх клієнтів з турботою і повагою. Окремої уваги варта і ввічливість, з якою з вами будуть спілкуватися наші диспетчери, а потім водії. Ми не грубимо нашим пасажирам! Диспетчери і таксисти, що працюють в нашій компанії, проходять тривалу співбесіду, в рамках якого перевіряється не тільки знання карти міста, а також уміння вести себе на дорозі, але також і їх комунікабельність, навички спілкування зі сторонніми людьми. Серед безперечних і, мабуть, самих головних переваг слід виділити і справедливу цінову політику компанії «Економ Таксі». Ми дбаємо про те, щоб поїздки в таксі були не розкішшю, а були доступні всім, хто цього потребує. Ц нас немає причини «грабувати» своїх клієнтів, нам набагато важливіше зробити їх постійними, адже, коли ви їздите в таксі з комфортом і за низькою ціною, ви автоматично всі наступні рази будете дзвонити саме нам, а не в інші служби. Також як і рекомендувати нашу компанію своїм родичам і знайомим. Така наша політика, — піклуватися про своїх пасажирів, як про власних друзів.