1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 оценки, средняя : 3,28)
Loading...

ГоловнаТаксі в Запоріжжі

Таксі в Запоріжжі ☎ (061) 707-55-55

!!!Увага!!! Працює короткий номер:

7000

З мобільного безкоштовно! Ми Вам передзвонимо.

ТАРИФИ НА ТАКСІ В ЗАПОРІЖЖЯ

Аеропорт «Запоріжжя»
до району ≈вартість
Бабурка від 87 до 102 грн
Правий від 77 до 98 грн
Кічкас від 75 до 80 грн
Новая часть (від Інтуриста до Метала) від 60 до 70 грн
Стара частина (від Радянської до Малого) від 55 до 60 грн
Піски від 58 до 67 грн
Космос від 55 до 66 грн
Шевченківський від 36 до 59 грн

ККомпаній, напрямком діяльності яких є організація поїздок і перевезень, багато. Наша компанія таксі в Запоріжжі «Економ Таксі» давно і успішно займається перевезеннями. З тих пір багато Клієнтів встигли переконатися в надійності нашої компанії. Ми ніколи не підводимо своїх Клієнтів, бо розуміємо, наскільки важливо іноді економити час, не запізнюватися на зустрічі, встигати скрізь і всюди. Крім основного напрямку діяльності служби таксі в Запоріжжі «Економ Таксі» – організації поїздок громадян, ми можемо забезпечити вантажоперевезення будь-якого вантажу. При перевезенні враховуються всі вимоги безпеки, щоб вантаж доставлявся в повній цілості.

ТРАНСПОРТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

«Економ Таксі» виконує транспортні перевезення в Запоріжжі і області. Шановний Клієнт, Ви можете викликати таксі Запоріжжя в будь-який час доби, самостійно обравши марку автомобіля. А ще вибрати марку автомобіля можуть і наші оператори. Вони зможуть зробити це найбільш ефективно, так як знають і розуміють, як важливо правильно визначитися з вибором автомобіля. Все буде залежати від того, яка мета поїздки з таксі Запоріжжя. Поїздка за місто, пасажирська поїздка, поїздка по медичних закладах і так далі. Наша компанія допоможе Вам у перевезенні великої кількості людей. Для цього необхідно вказати в доставці, що Вам необхідний мікроавтобус.

Оформити он-лайн заявку на таксі досить просто. Введіть контактну інформацію, Ваші побажання з приводу автомобіля, щоб ми надали все, що необхідно.

НАШІ АВТОМОБІЛІ

Їздити з «Економ Таксі» зовсім недорого, можете переконатися в цьому, дізнавшись наші тарифи у диспетчера. Тарифи на перевезення є найбільш прийнятними і доступними. Наше таксі в Запоріжжі найнадійніше і безпечне в місті. Ми стежимо за технічним станом кожного автомобіля, щодня прибираємо в салоні.

Ми цінуємо час наших пасажирів, тому не змушуємо довго чекати транспортний засіб. Всього через кілька хвилин після надходження в обробку Вашої заявки, автомобіль прибуде за вказаним місцем призначення. За кермом буде досвідчений водій, який прекрасно знає місто, всі його напрямки. Привітні професіонали-водії зроблять Вашу поїздку відпочинком. Наші автомобілі мають сучасні системи навігації, які визначають пробки, ДТП, дорожні роботи, тому наші досвідчені водії завжди вибирають найкоротшу дорогу. Вони зможуть вибрати оптимальний маршрут, щоб Ваша подорож по місту не затягувалося.

Зараз таксі стало невід’ємною частиною життя кожного міста. Не втрачайте свій дорогоцінний час, телефонуйте нам прямо зараз з мобільного телефону, або ж робіть замовлення он-лайн. Ми бажаємо Вам приємних поїздок з «Економ Таксі»!

 

Замовити таксі online в Запоріжжі

Контакти таксі Економ Таксі