1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 оценки, средняя : 3,52)
Loading...
Виберіть місто:

Онлайн заказ таксі з Києва

Онлайн заказ таксі у Львові


 

Онлайн заказ таксі з Одеси

Онлайн заказ таксі з Запоріжжя

Онлайн заказ таксі з Дніпра

Таксі Київ – Экономтаксі ☎ 7000 – швидко, комфортно, надійно

У великому місті складно скрізь встигнути. А найпростішим способом гарантовано дістатись до місця в будь-який час дня і ночі є виклик таксі. Для цього вам достатньо мінімуму інформації: конкретна адреса будинку та номер цілодобового таксі. І якщо перший вам доведеться уточнювати самостійно, другий ми вам підкажемо: 7000 безкоштовно з мобільного.

Ми цінуємо ваш час

Надійна компанія-перевізник повинна орієнтуватися на потреби клієнта. Дотримуючись цього принципу, ми забезпечуємо оперативну подачу машини. Наш обширний автопарк і великий штат водіїв цілодобово до ваших послуг.

Дізнайтеся, як швидко ми довеземо вас на місце: диспетчер відстежує поточну ситуацію на дорогах і заздалегідь попереджає про можливі затримки в дорозі.

Наші таксисти завжди вибирають найшвидший маршрут, а їх досвід навіть в «годину пік» дозволяє витратити мінімум часу в заторах.

Эконом таксі – це зручно

Вибираючи таксі Київ недорого, ви отримуєте також комфорт і безпеку, коли їздите зі службою «Экономтаксі».

Розкажіть про те, що вам потрібно. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного пасажира, враховуємо всі побажання у плані характеристик автомобіля та особливостей подачі.

Якщо ви шукаєте не тільки швидке, але і дешеве таксі Київ, вам напевно сподобаються низькі тарифи нашої служби на всі послуги.

Надійність і безпека

Добирайтеся швидко і безпечно з Економ таксі Київ. Всі автомобілі в нашому автопарку знаходяться у відмінному технічному стані, який регулярно підтверджується і підтримується.

Таксі, яке завжди поруч

Не одна тільки столиця потребує надійного перевізника. Економ Таксі Київ – частина нашої служби пасажирських перевезень. Ми працюємо в п’яти містах України. Перебуваючи у Києві, Львові, Одесі, Запоріжжі або Дніпрі, вам достатньо одного дзвінка на загальний номер, щоб викликати авто.

Набирайте з мобільного 7000 – простий і короткий номер телефону, щоб викликати комфортне авто із ввічливим водієм, який доставить вас на місце так швидко, як тільки дозволяють правила дорожнього руху.

Послуги служби «Экономтаксі»

Економ таксі Києва – це не просто дешеві пасажирські перевезення. Ми дочекаємося вас на вокзалі, допоможемо перевезти ваші меблі, візьмемо в поїздку вашого домашнього вихованця, зустрінемо ваших гостей в аеропорту, і відвеземо найважливіші документи. Список послуг «Экономтаксі» включає:

  • вантажоперевезення;
  • кур’єрські доставки:
  • трансфер;
  • перевезення тварин;
  • погодинну оренду авто з водієм;
  • міжміські поїздки

і багато іншого.

Заощаджуйте ваш час! Оформляйте замовлення будь-якої необхідної послуги в режимі онлайн, вибравши її на сайті нашої служби Ekonomtaxi.ua.

Ekonomtaxi виручить в будь-якій ситуації

Ви вперше одні в незнайомому місті, з великим багажем, катастрофічно спізнюєтеся і забули поповнити рахунок мобільного телефону? Просто телефонуєте на безкоштовний номер 7000, і в будь-який час доби наше таксі відвезе вас на місце призначення, швидко і з максимальним комфортом.

В плані вибору пасажирської служби таксі Київ пропонує велику різноманітність. І одним з визнаних лідерів у цій сфері є «Экономтаксі», завдяки швидкій подачі, доступними тарифами та відповідального підходу самих водіїв.

 

Наша мета – стати лідером у наданні транспортного сервісу населенню, організаціям і підприємствам.