1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (47 оценки, средняя : 3,28)
Loading...

 

Виберіть місто:

Онлайн заказ таксі з Києва

Онлайн заказ таксі у Львові

Онлайн заказ таксі з Одеси

Онлайн заказ таксі з Запоріжжя

Онлайн заказ таксі з Дніпра

Таксі Київ – Экономтаксі ☎ 7000 – швидко, комфортно, надійно

У великому місті складно скрізь встигнути. А найпростішим способом гарантовано дістатись до місця в будь-який час дня і ночі є виклик таксі. Для цього вам достатньо мінімуму інформації: конкретна адреса будинку та номер цілодобового таксі. І якщо перший вам доведеться уточнювати самостійно, другий ми вам підкажемо: 7000 безкоштовно з мобільного. Також ви можете оформити замовлення онлайн прямо на сайті.

Ми цінуємо ваш час

Надійна компанія-перевізник повинна орієнтуватися на потреби клієнта. Дотримуючись цього принципу, ми забезпечуємо оперативну подачу машини. Наш обширний автопарк і великий штат водіїв цілодобово до ваших послуг.

Дізнайтеся, як швидко ми довеземо вас на місце: диспетчер відстежує поточну ситуацію на дорогах і заздалегідь попереджає про можливі затримки в дорозі.

Наші таксисти завжди вибирають найшвидший маршрут, а їх досвід навіть в «годину пік» дозволяє витратити мінімум часу в заторах.

Эконом таксі – це зручно

Вибираючи таксі Київ недорого, ви отримуєте також комфорт і безпеку, коли їздите зі службою «Экономтаксі».

Розкажіть про те, що вам потрібно. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного пасажира, враховуємо всі побажання у плані характеристик автомобіля та особливостей подачі.

Якщо ви шукаєте не тільки швидке, але і дешеве таксі Київ, вам напевно сподобаються низькі тарифи нашої служби на всі послуги.

Надійність і безпека

Добирайтеся швидко і безпечно з Економ таксі Київ. Всі автомобілі в нашому автопарку знаходяться у відмінному технічному стані, який регулярно підтверджується і підтримується.

Таксі, яке завжди поруч

Не одна тільки столиця потребує надійного перевізника. Економ Таксі Київ – частина нашої служби пасажирських перевезень. Ми працюємо в п’яти містах України. Перебуваючи у Києві, Львові, Одесі, Запоріжжі або Дніпрі, вам достатньо одного дзвінка на загальний номер, щоб викликати авто.

Набирайте з мобільного 7000 або оформляйте замовлення онлайн, щоб викликати комфортне авто із ввічливим водієм, який доставить вас на місце так швидко, як тільки дозволяють правила дорожнього руху.

Послуги служби «Экономтаксі»

Економ таксі Києва – це не просто дешеві пасажирські перевезення. Ми дочекаємося вас на вокзалі, допоможемо перевезти ваші меблі, візьмемо в поїздку вашого домашнього вихованця, зустрінемо ваших гостей в аеропорту, і відвеземо найважливіші документи. Список послуг «Экономтаксі» включає:

  • вантажоперевезення;
  • кур’єрські доставки:
  • трансфер;
  • перевезення тварин;
  • погодинну оренду авто з водієм;
  • міжміські поїздки

і багато іншого.

Заощаджуйте ваш час! Оформляйте замовлення онлайн будь-якої необхідної послуги в режимі онлайн, вибравши її на сайті нашої служби Ekonomtaxi.ua.

Ekonomtaxi виручить в будь-якій ситуації

Ви вперше одні в незнайомому місті, з великим багажем, катастрофічно спізнюєтеся і забули поповнити рахунок мобільного телефону? Просто телефонуєте на безкоштовний номер 7000, і в будь-який час доби наше таксі відвезе вас на місце призначення, швидко і з максимальним комфортом.

В плані вибору пасажирської служби таксі Київ пропонує велику різноманітність. І одним з визнаних лідерів у цій сфері є «Экономтаксі», завдяки швидкій подачі, доступними тарифами та відповідального підходу самих водіїв.

 

Наша мета – стати лідером у наданні транспортного сервісу населенню, організаціям і підприємствам.