1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (47 оценки, средняя : 2,85)
Loading...

Таксі Послуги

Послуги

Замовити таксі у нас клієнти можуть в будь-який час дня і ночі! Однаково, як вранці, так і вночі наші диспетчери максимально оперативно обробляють замовлення, які надходять, щоб надати вам машину в найкоротші терміни. Комфортне обслуговування і швидке й безпечне пересування – саме цих двох «золотих» правил завжди дотримується в роботі наша компанія.

Ми надаємо наступні послуги:

– зустріч в аеропорту;

– тверезий водій (автопілот);;

– кур’єрська доставка речей, документів, продуктів і т.д .;

– попереднє замовлення таксі;

– погодинна оренда автомобіля разом з водієм;

– поїздки за місто;

– послуга «путівник»;

– послуга «прикурити акумулятор».

Зустріч в аеропорту

Водій «Економ Таксі» зустріне вас самих або ваших гостей прямо в аеропорту, тримаючи в руках фірмову табличку з ім’ям. Якщо літак затримується, водій нікуди не поїде, і буде чекати свого майбутнього пасажира стільки, скільки буде потрібно. Користуючись цією послугою, ви показуєте хороший тон своїм гостям, а також економите час і кошти на власному приїзді в аеропорт.

Тверезий водій. Іноді на важливій зустрічі з діловими партнерами просто необхідно випити келих вина або шампанського за успішне починання. Але якщо ви прибули в ресторан на власному автомобілі, вам доведеться паркувати його в незнайомому районі, що будь-який водій робить дуже неохоче. Або ж у вас різко погіршилося самопочуття, і ви побоюєтеся сідати за кермо. А, може, ваша дружина отримала права, але жваві міські траси її лякають. Або вам терміново потрібно відвести свій автомобіль в сервіс, але катастрофічно не вистачає на таку поїздку часу. Тут вам на допомогу і прийде послуга виклику водія, який довезе вас або ваш автомобіль куди потрібно. Крім того, викликати його можна і в тому випадку, якщо у вас є персональний водій, однак, він захворів, або ж терміново попросив взяти вихідний. У цих та інших ситуаціях ви можете розраховувати на таксі «Економ Таксі»!

Кур’єрська доставка. Готуєте вечерю, і в останній момент згадали, що забули купити головний інгредієнт? Терміново потрібно передати важливі файли своєму начальнику? Ліки бабусі чи дідуся? Зробити несподіваний і дуже приємний сюрприз для своєї другої половинки у вигляді розкішних квітів? Все це без праці зробить для вас таксі «Економ Таксі», вам потрібно лише зробити замовлення!

Попереднє замовлення машини. Щоб ви не турбуватися, чи встигнете в аеропорт, на залізничний вокзал або ж якусь важливу зустріч, ви можете попередньо замовити приїзд машини заздалегідь – за 40 хвилин і більше. Обмежень немає. Крім цього, замовлення може бути зроблене не тільки на день поїздки, а на будь-який інший день. У разі простою перші 5 хвилин не оплачуються, потім хвилина простою коштуватиме вам 50 копійок.

Погодинна оренда автомобіля разом з водієм.

Відправляєтеся на урочисту подію? Хочете покататися по нічному місту? Орендуйте автомобіль разом з водієм, який протягом декількох годин буде возити вас по зазначеним місцях і адресами.

Послуга «путівник». Якщо ви прибули до нашого міста за кермом власного автомобіля і не орієнтуєтесь в нашій місцевості, ми супроводимо вас в будь-яке необхідне вам місце.

Послуга «прикурити акумулятор». Іноді трапляються непередбачувані ситуації, особливо на дорозі. Послуга «прикурити акумулятор» – це надання допомоги водієві, чий автомобіль не може завестися через брак заряду його акумулятора. Опинитися в такій ситуації може як той, хто зовсім недавно виявився за кермом свого автомобіля, так і завзятий автоаматор – тут не вгадаєш. Таких причин може бути дуже багато, наприклад, акумулятор вже давно потребував заміни, або ж розрядився, коли в холодну пору року ви намагалися завести машину. Крім того посадити акумулятор можна через власну забудькуватість і неакуратність. Наприклад, ви могли слухати музику, коли двигун був вимкнений. Впливають на це і включені фари, і сигналізація, і багато іншого. Але, звичайно, і це знає кожен автомобіліст, найчастіше акумулятор сідає саме взимку, коли електроліт замерзає від низької температури повітря. Ось в таких ситуаціях ви і маєте потребу в додатковому джерелі живлення, що називається «прикурювання» акумулятора. Щоб підзарядитися, потрібно використовувати заряджений справний акумулятор, який приєднується до несправного у вашій машині. Так що, якщо ви посеред дороги раптом не можете продовжити свій шлях через розряджений акумулятор, відразу ж телефонуйте диспетчерам «Економ Таксі», вказуйте місце, де ви знаходитеся і – ваша проблема вирішена. Автомобіль прибуде за названою вами адресою максимально швидко і «реанімує» вашу машину.