1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Таксі Правила надання послуг таксі

ПРАВИЛА НАДАННЯ ПОСЛУГ ТАКСІ

Своєчасність прибуття
«Таксі Економ Авто» намагається подавати автомобілі точно до зазначеного часу подачі. Тим не менш, непрогнозовані «пробки» на дорогах можуть призвести до деякого запізнення на Ваше замовлення і збільшення тривалості поїздки. При будь-яких труднощах з Вашим замовленням ми відразу ж повідомимо пасажира, тому просимо Вас завжди надавати номер мобільного телефону пасажира. Рекомендуємо Вам для поїздок в години «пік» планувати час виїзду на 40-60 хвилин раніше звичайного і слідувати нашим рекомендаціям для розрахунку часу в дорозі.

Час очікування (простій)
Якщо замовлення поточне (найближчим часом) ми надаємо безкоштовні 10 хвилин на те, щоб вийти, якщо людина виходить на протязі цього часу, простій він не оплачує. Якщо ж клієнт виходить пізніше, після 11-тієї хвилини, безкоштовні хвилини стають платними і починає вважатися простій з урахуванням перших 10 хвилин. Якщо замовлення попереднє або на час у клієнта є 5 безкоштовних хвилин на те, щоб вийти, якщо людина виходить на протязі цього часу простою він не оплачує, якщо ж клієнт виходить пізніше, після 6-тієї хвилини, безкоштовні хвилини стають платними і вважаються з урахуванням решти часу очікування. Вартість хвилини простою можна уточнити у диспетчера.

Поїздка
Після посадки в автомобіль водій може уточнити у Вас кінцевий пункт поїздки і переважний маршрут руху. Якщо маршрут запропоновано не буде, водій доставить Вас на місце за маршрутом, що водій вважає оптимальним. Пасажири зобов’язані пристебнутися ременями безпеки. Швидкість і порядок руху визначаються Правилами дорожнього руху. Водієві забороняється порушувати їх навіть на вимогу пасажира. Водій має право відмовити в послузі, якщо число пасажирів або багажних місць перевищує місткість автомобіля. Заборонено паління та розпивання спиртних напоїв в салоні автомобіля.

Якість обслуговування
Ваші побажання та пропозиції щодо якості обслуговування Ви можете надіслати за E-mail: Одеса — 7795555@ukr.net Дніпропетровськ — 7675555@ukr.net, Запоріжжя — 7075555@ukr.net