1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 оценки, средняя : 4,83)
Loading...

Таксі Вантажне таксі

Вантажне таксі

Тариф м.Київ Простий Погодинний Кожна Наступна
Тариф за містом
в одну сто-рону в дві сто-рони
ВАНТАЖО-ПЕРЕВЕЗЕННЯ 200 грн до 2 годин 2 грн/хв 240грн/ 2 годину, далі 80 грн/годину 8 грн/ км 5 грн/ км

 

Тариф м. Одеса
Вантажоперевезення 150 грн до 10 км, мінімальне замовлення
Простий 1 грн / 1 мин

 

Тариф м. Запоріжжя
Вантажоперевезення 74 грн до 1 км, мінімальне замовлення
3,5 грн кожен наступний км.
Простий 0,5 грн / 1 хв

 

Тариф м. Дніпропетровськ
Вантажоперевезення 150 грн / час
за місто уточнювати у диспетчера

Вантажоперевезення в наш час дуже актуальні. Актуальність послуги обумовлена ритмом сучасного життя. Послуга дуже популярна при офісних і квартирних переїздах, доставці будівельних матеріалів, інших товарів і т. д. Без вантажоперевезень просто неможливе нормальне функціонування будь-якої діяльності. Вантажне таксі «Економ Таксі» допоможе грамотно здійснити транспортування будь-якого вантажу.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

У Вас є можливість замовити у нас вантажне таксі, у випадку, якщо з яких-небудь причин речі в Ваш особистий автомобіль не помістилися, а ми забезпечимо Вас автомобільним засобом у найкоротший термін. Можете бути впевненими в оперативності і 100% безпеці перевезення речей у вказану точку бажаного населеного пункту. Співробітники нашої компанії дуже обережно поводяться з усіма довіреними вантажами.

Наші автомобілі завжди в технічно справному стані. Наші водії стежать за чистотою в салонах, забезпечують чистоту всього автомобіля. Крім того, вони настільки досвідчені і професійні, що ми можемо зі стовідсотковою впевненістю гарантувати не тільки оперативність доставки вашого вантажу, але і його збережність.

Доставляти вантажі — одне з основних напрямків нашої діяльності. Ми відповідально підходимо до всього, що з цим пов’язано. Крім того, ми хочемо бути впевнені в тому, що всі Ваші побажання будуть враховані. Тому кожне замовлення обробляється максимально оперативно, з урахуванням усіх вимог безпеки.

ЯК ЗАМОВИТИ ВАНТАЖНЕ ТАКСІ

Замовити вантажні таксі в Києві в нашій компанії дуже просто. Зовсім не потрібно складати юридичний договір. Якщо у Вас виникають сумніви у виборі відповідного вантажного автомобіля для транспортування, ми допоможемо підібрати оптимальний для цього процесу автомобільний засіб, що згодом заощадить Ваші кошти.

Зробити замовлення на вантажне таксі в Києві від «Економ Таксі» в інтернеті дуже просто. Достатньо заповнити форму відповідною інформацією, в якій будуть міститися відомості про адресу пункту призначення, контактних даних замовника, Ваших побажаннях щодо вибору автомобіля. Крім того, Ви можете попередньо розрахувати вартість перевезення. Для цього достатньо натиснути кнопку з написом «Вартість». Після цього необхідно натиснути кнопку «Замовити». Якщо необхідне замовлення на кілька автомобілів, то, оформивши онлайн одну заявку, потрібно просто оформити другу. Ми не тільки оперативно опрацюємо Вашу заявку, але і зробимо все, щоб автомобіль опинився в місці призначення максимально швидко.

Наше вантажне таксі працює якісно і швидко за найбільш оптимальними цінами. Чекаємо Ваших дзвінків та замовлень!

 

Послуги таксі Економ Таксі