1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 оценки, средняя : 3,74)
Loading...

Таксі Таксі мікроавтобус

Таксі мікроавтобус

Тариф м. Київ Простий Погодинний Кожен наступний Тариф за містом
в одну сторону в дві сторони
МІКРО- АВТОБУС 6-8 місць 200 грн до 10 км 2,5 грн/хв 200 грн. Першу годину, далі 150 грн/час 9 грн/км 5 грн/км
МІКРО- АВТОБУС 9-18 місць 400 грн до 15 км 3,5 грн/хв 400 грн першу годину, далі 200 грн/час 10 грн/км 6 грн/км
Тариф м. Одеса
Мікроавтобус мін. вартість до
8 місць 100 грн 15 км
10 місць 120 грн 15 км
15 мест 160 грн 15 км
18 місць 180 грн 15 км
Простій 2 грн / 1 мін
Тариф м. Запоріжжя
Мікроавтобус мін. вартість до
від 8 до 12 мест 74 грн 1 км
3,5 грн / кожен наступний км.
Простій 0,5 грн / 1 мін
Тариф м. Дніпропетровськ
Авто. мін. вартість до
Мінівен від 5 до 8 місць 30 грн 2 км
3,5 грн / кожен наступний км.
Мікроавтобус від 18 місць 160 грн / час
за місто уточнювати у диспетчера

Служба таксі «Економ Таксі», крім стандартних пасажирських перевезень, надає такий транспорт як мікроавтобуси. Якщо ви плануєте з сім’єю, компанією друзів, колективом до 20 осіб відправитися на природу, на екскурсію, або кудись ще, — ви можете без зайвих вагань звертатися до нас. Якщо ви точно знаєте, у який саме день і о котрій годині збираєтеся виїжджати, і скільки буде людей, — можете телефонувати нам заздалегідь, за кілька днів до поїздки, щоб забронювати мікроавтобус на зазначену дату. По-перше, групові перевезення – це зручно, оскільки, якщо кожен буде добиратися окремо, на це піде дуже багато часу, хтось запізниться, до когось не приїде таксі і так далі. А скориставшись замовленням мікроавтобуса в службі «Економ Таксі», ви їдете всі разом, не переживаючи, що хтось по дорозі загубиться. По-друге, — це економно. Якщо порахувати, в яку суму вам обійдеться виклик декількох автомобілів таксі, то стає зрозуміло, що пересуватися групою в мікроавтобусі, тобто у «бусі», як люблять називати його столичні жителі, набагато дешевше. По-третє, це безпечно! Всі автомобілі «Економ Таксі» знаходяться в чудовому технічному стані і регулярно проходять перевірку, наші водії вкрай уважно стежать за справністю довіреної йому машини, що гарантує безпеку пасажирів. По-четверте, поїздки в компанії – це завжди весело!

Наші послуги

Отже, ви зібралися з родичами, близькими друзями, товаришами по службі, відправитися за місто на пікнік? Погода сприяє, компанія теж, закуски – повним повно, звичайно, всім захочеться підняти тост за друзів або рідних, але раптом хтось за кермом? А, якщо компанія велика, за кермом буде не одна людина, відразу декільком людям доведеться відмовляти собі в задоволенні випити на природі, під шашличок. Тому, щоб не знущатися над собою і не наражати на небезпеку своїх пасажирів, краще скористатися замовленням мікроавтобуса і все-таки дозволити собі розслабитися. Часто мікроавтобуси замовляють і під час дитячих канікул, щоб організовано відвезти школярів в кінотеатр, на виставку або екскурсію. Ви просто призначаєте точку збору, телефонуйте нам і в зазначений час ми відвозимо всіх, куди потрібно. Також, наші водії можуть не тільки доставити вас в потрібне місце, але і забрати звідти через деякий проміжок часу. За бажанням, вас можуть довезти до певної точки, щоб ви потім добиралися самостійно додому, або ж розвести кожного по необхідному йому адресою. Всі ці умови ви обговорите з нашими диспетчерами ще під час замовлення мікроавтобуса.

Як ми вже сказали, ми здійснюємо перевезення пасажирів до 20 осіб. Однак, якщо ваша компанія більша, ви можете просто орендувати відразу дві машини, які приїдуть до вас одночасно і оперативно довезуть вас у потрібне місце. Так що, для великих компаній у нас завжди знайдеться рішення, як довезти пасажирів найоптимальнішим, зручним і швидким способом. Часто викликом мікроавтобусів користуються і музичні або танцювальні колективи, яким потрібно не тільки самим розміститися в автомобілі, але і акуратно помістити свої музичні інструменти або ж костюми. Можете не хвилюватись за збереження і чистоту свого майна. Водії «Економ Таксі» суворо дотримуються правила – наводити порядок в машині мінімум раз на добу. Звучить дивно, але це не жарт. Комфорт клієнтів – це запорука того, що ви будете постійно користуватися нашими послугами і рекомендувати нас своїм родичам і знайомим. Підводячи підсумки, можна зазначити, що «Економ Таксі» — це надійність, оперативність, безпека і зручність переміщення в будь-яку точку міста і в будь-який час доби!

ЗАМОВЛЕННЯ ОНЛАЙН

Замовити в службі «Економ Таксі» мікроавтобус дуже просто, це не відніме у вас багато часу. Ви можете звернутися до нас за допомогою стаціонарного або мобільного телефону, так і оформивши заявку на нашому сайті. Процедура замовлення таксі онлайн елементарна, — ви просто заповнюєте невелику форму зі своїми контактними даними, адресами пункту А та пункту Б, а також з побажаннями щодо автомобіля, в якому вам буде комфортно добиратися. Обробкою замовлення наші диспетчери починають займатися рівно в той момент, коли ви клікаєте кнопку «Замовити». Через лічені хвилини необхідний автомобіль під’їжджає до вказаного місця. Щоб замовити відразу дві машини, ви просто заповнюєте ще одну заявку. Не забудьте вказати і те, скільки чоловік поїде – виходячи з цієї інформації, буде підібраний максимально комфортний два вашої компанії мікроавтобус. Перед поїздкою ви можете дізнатись, у скільки вам обійдеться проїзд, для цього необхідно клацнути по кнопці «Вартість». Машина прийде рівно за вказаною часу, а тариф ні в якому разі не буде відрізнятися від попереднього розрахунку вартості. Щасливої вам дороги!